על עצמי – רקע והכשרה

אני עובדת עם נשים וגברים אשר חייהם השתנו עקב אירוע או סידרת אירועים טראומטיים, ועם אנשים אשר עולם הילדות שלהם לא איפשר להם תחושה של ביטחון, שייכות, ואמון בסיסי וכך נמנעה מהם היכולת לבנות את האמונה בעצמם, ואפשרות לממש את עצמם ואת מטרותיהם.

למדתי והוכשרתי בישראל ובארצות הברית. בהכשרתי אני עובדת סוציאלית קלינית מורשית – פסיכותרפיסטית, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית (MSW) של אוניברסיטת תל אביב, בוגרת בית הספר לפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית באוניברסיטת בר אילן, ומדריכה מוסמכת בשיטת EMDR.

לימודי והתמחותי כוללים טכניקות התנהגותיות וקוגניטיביות (CBT) שונות – שיטות לעיבוד טראומה והפחתת השפעתן המתמשכת כגון: PROLONGED EXPOSURE T.I.R., EMDR, ותרפיות עם אוריינטציית גוף-נפש.

בנוסף לעבודתי עם טראומה, חרדה, ופוביות, ניסיוני כולל גם עבודה עם קליינטים המתמודדים עם מחלת הסרטן ועם בעיות רפואיות אחרות. כמו כן אני עובדת עם יחידים ומשפחות אשר מתמודדים עם נושאים הקשורים לקהילה להט"ב – הומו/לסבית.

אני מטפלת בעברית ובאנגלית.

בדף המקורות ומידע נוסף כללתי מספר אתרים אשר דנים בשיטות העבודה השונות בהן אני משתמשת, וגם אתרים וספרים אשר יכולים להוות מקור עניין ועזרה.