החלמה מטראומה פסיכולוגית

אנו פונים לטיפול לאחר שאירוע פתאומי שינה את מהלך חיינו בצורה בלתי צפויה, או עקב הצטברות של השפעות אירועים מהעבר. פניה לטיפול יכולה לבוא בעקבות רגע של מודעות, או בעקבות שינוי בפרספקטיבה, אשר מאפשרים לנו להבין שהעבר שלנו צובע את ההווה, ושחיינו אינם מתנהלים כפי שהיינו רוצים.

אירועים טראומטיים יכולים לנפץ את עולמנו, את אמונתנו בעצמנו ובאחרים. להשפיע על הערכתנו העצמית וביטחוננו העצמי. אנו עלולים לחשוש להיות בקשר, להיפתח, להיות קרובים, לתת אמון. אנו עשויים לחוש רגשות אשמה ובושה, עלולים להיות מוכרעים על ידי בעיות שינה או פלשבקים. עברנו מונע מאיתנו לחיות בהווה ולפתח עתיד.

כולנו עסוקים בהתמודדות עם עניינים שונים. אלו יכולים להיות רגשות ותחושות לגבי עצמנו, מקומנו בעולם, או יחסנו עם אחרים. רגשות אלו יכולים להתעורר סביב התמודדות עם החלטה, לחצים בעבודה, קושי בלימודים, מציאת בן/בת זוג, סביב ילדים, או הורות, מחלה או אבדן. ההתמודדות יכולה להופיע בצורה של התלבטות, תהייה, חוסר שקט ממושך, חרדה, דיכאון או בדידות.

באמצעות הטיפול הסימפטומים קטנים, הכוחות הפנימיים מתעצמים ומתאפשר לך לעצב את חייך בבחירה חופשית.

אני מטפלת בצפון תל אביב ובנתניה. מספר הטלפון שלי הוא 03-6051775 וכתובת המייל שלי היא bonniesimonemb@gmail.com. אנא הרגישו חופשיים ליצור קשר אם ברצונכם לשאול שאלה או לקבוע פגישה.